0 535 010 22 20 - 0 216 801 70 34
bilgi@avantajgrup.com.tr

BABAKALA-AKLİMAN AVANTAJ GRUP Evleri

Başvuru Sırası

Başvurular peşinler öncelikli olmak üzere tarihe göre sıralanmaktadır.

SıraBaşvuranTercihlerŞehirÖncelikTarih

Villalarımız 1 bahçe, 1 giriş ve 1 normal kattan oluşmaktadır. bahçe ve giriş kat dublex olarak, 1 normal kat girişi ise ayrı olacak şekilde tasarlanmıştır. Dış duvarlar ve bahçe duvarlarında yöre mimarisine uygun olacak şekilde taş duvar ve taş kaplaması yapılacaktır. Bahçe katı 63,38 m², Giriş katı 75,50 m² ve 1 normal kat 71,90 m² olacaktır.

Uygulama ve kullanlıcak malzemeler

Kaba inşaat işleri

Kalıplar: Hafif fakat yüksek dayanımlı, rahat kullanımlı, çevre dostu, geniş uygulama alanların sahip bir malzeme olan pleymut kalıp kullanılarak düzgün yüzeyli bir betonarme yapılacaktır.
Demir: Biga demir çelik fabrikalarında üretilmiş statik projesine uygun ölçü ve miktarlarda nervürlü demir kullanılacaktır.
Beton: Statik projesine uygun ölçü ve miktarda beton kullanılacaktır.
Çatı: yeni kereste ile çatı kaplaması yapılarak üzeri shingle uygulaması yapılacaktır.

İnce inşaat işleri

Duvarlar: Duvarlar perlitli sıva alçısı üzerine saten alçı yapılacaktır. Boyalar DYO veya Filli Boya markalı su bazlı iç cephe boyası ile yapılacaktır.
Oda döşemeleri: Odalar Kastamonu Entegre imalatı Florpan marka laminant parke uygulaması yapılacaktır.
Mutfak Dolapları: Mutfak dolapları MDF den yapılacak, dolap kapakları akrilik kapak olacaktır.
Kapılar: Oda kapıları Vario marka klasik model panel kapı olacaktır. Daire giriş kapıları çelik kapı olacaktır.
Doğramalar: Fıratpen marka F70 serisi 5 odacıklı 1,2 mm destek sacı PVC doğrama yapılacaktır. Cam 4+12+4 mm ölçülerde ısıcam olarak yapılacaktır. Aksesuarlar da Fıratpen markalı aksesuarlar kullanılacaktır.

Tesisat Yapımı

Sıhhi Tesisat: Banyolarda Alvit marka vitrifiye ürünleri, batarya ve musluklar da Acar marka ürünler kullanılacaktır. Tesisatta kullanılacak borular Fırat boru markalı ürünlerle yapılacaktır. Güneş enerji sistemi kullanımına uygun oalcak şekilde tesisat bağlantısı yapılacaktır. Atıksu sistemi için Arsimak marka ile uygun arıtma sistemi yapılacaktır.
Elektrik Tesisatı: Siemens marka V-otomat, Viko marka anahtar ve priz kullanılacaktır. Tesisat genel olarak sıva altı PVC boru içinden NYAF tipi iletkenlerle, kablolar da keza siva altı tip olarak tesis edilecek; linye çıkışlarında da anahtarlı otomatik sigortalar kullanılacaktır. Ana pano elektrik çarpmalarına karşı korumalı olacaktır. Priz ve anahtarlar yeterli sayıda ve TSE belgeli olacaktır. Dairelerde kaçak akım rölesi olacaktır.


Topraklama Tesisatı
Tüm binalarda topraklama tesisatı yapılacaktır.

GayrimenkulM2İmarPeşin (TL)VadeliPeşinatTaksit SayısıTaksit Tutarı

YukarıYukarı